درباره تیم ما

گروه دیزی ارائه دهنده تزیین و گل آرایی با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین گلهای مصنوعی موجود در بازار، برای مجالس عروسی، سالن عقد و مراسم نامزدی بوده
و همچنین پیشرو در طراحی و تزیین دسته گل عروس، مچبند گل و تاج گل عروس، تمامی اکسسوری های عقد و سبد و طبق مناسب برای مجالس نامزدی و عقد به صورت کاملا حرفه ای با توجه به سلیقه و نیاز شما میباشد.

درباره فروشگاه آنلاین ما

هدف ما جلب رضایت شما با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه می باشد.

تیم دیزی در تلاش است تا با استفاده از بهترین گلهای مصنوعی موجود در بازار و همچین گل طبیعی با توجه به سلیقه و نیاز شما، مجالس و میهمانی ها، اتاق عقد، مهدکودک و هر مکانی که دلخواه شما است را گل آرایی کرده و همچنین دسته گل عروس، تاج گل عروس، مچبند گل عروس، ست عقد(شامل: خنچه عقد، قندساب، جا حلقه ای و...) را برای شما گل آرایی و تزئیین کند.

شما می توانید برای مشاوره به صورت رایگان با ما در تماس باشید تا بهترین سفارش را در اختیار شما قرار دهیم.

چگونگی فرآیند کاری ما

تماس با تیم ما جهت مشاوره و ثبت سفارش

دوستان عزیز شما میتوانید برای ارائه هر گونه سفارش گل آرایی با شماره تماس 09199198758 تماس گرفته و از قیمت خدمات اطلاع حاصل فرمایید و سفارش خود را با توجه به سلیقه خود ثبت نمایید.

تضمین کیفیت در خصوص سفارشات و خدمات تیم دیزی

شعار تیم دیزی همیشه این است که "یا کاری را انجام نده یا تمام انرژی و تلاشتو تا آخر واسش بذار" ما برای تک تک سفارشات خود ارزش قائل هستیم و تمام تلاش خود را برای ارائه محصولی با کیفیت و شایسته میگذاریم.

ارسال سفارشات از طریق پست

پس از ثبت سفارش، آن را برای شما از طریق پست ارسال خواهیم کرد.

ارائه ما

در زمینه گل آرایی با استفاده از گل مصنوعی وگل طبیعی می باشد. ما قادر هستیم در تمامی مجالس شما و در ابعاد کوچکتر به صورت دسته گل عروس، تاج گل و مچبند گل و .... خدمات خود را به شما دوستان عزیز ارائه نماییم.

Daisy Wedding

X